Využite jedinečnú , 5-ročnú záruku, ktorú automaticky získate ku každému novému predanému stroju CF-MOTO

CORVUS TerrainDX4 1000 DIESEL

Naftové profesionálne pracovné UTV Corvus Terrain DX4 1000 DIESEL

Španielsky výrobca CORVUS spoločne s firmou Journeyman uvádza na trh úplne nový profesionálny stroj z kategórie UTV s úsporným naftovým 3-valcovým japonským motorem Yanmar o objemu 1000 ccm.

Či pracujete v poľnohospodárstve, v lesnom hospodárstve, so zvieratami na farmách, na stavbách či v komunálnej sfére, nový Corvus Terrain DX4 Diesel 1000 je presne tým strojom pre vás!

Corvus Terrain DX4 Diesel 1000 je skvele navrhnutý do posledného detailu premyslený profesionálny stroj pre najnáročnejších užívateľov, ktorý si zaslúži použitie špičkových komponentov a precizne spracovanie podliehajúce najprísnejším európskym štandardom. Corvus Terrain DX4 Diesel využíva výkonný japonský vznetový 1000 ccm motor Yanmar, ktorý vďaka mamutej sile vznetového motora pracujúceho v nízkych otáčkach umožňuje pracovať maximálne efektívne v akomkoľvek teréne pri neobvykle úspornej spotrebe! Spoľahlivý motor a hnacie ústrojenstvo je umiestené v robustnom a pevnom ráme. Nadštandartne dimenzovaný podvozok s kvalitným krytím zaistí, že motor a prevodovka budú chránené aj v najnáročnejšom teréne. Terrain DX4 je mohutne dimenzované UTV, určené špeciálne pre prepravu materiálov. Hmotnosť nákladov je rozložená stredom vozidla a vďaka šikovnému nezávislému zaveseniu zostáva kvalita jazdy výnimočne komfortná a súčasne poskytuje stabilitu pre ľubovolný náklad. K použitiu v ťažkom teréne prispievá aj vysoká svetlá výška (300 mm).

O pohon sa stará osvedčený kanadský variátor CV-Tech, ktorý je naviac v pracovnej polohe “L” (redukcia) nastavený na doslova jazdu krokom, čím posúva hranice využiteľnosti profi pracovného UTV na maximum. Ideálne napr. pro komunálne upratovanie či farmárčenie a kŕmenie zveri, kedy musíte so strojom jazdiť extrémne nízkou rýchlosťou.

VEĽKORYSÉ KAPACITY

Daľšou vlastnosťou, ktorá robí model Terrain DX4 jedinečným, je schopnosť využiť nevídanej úžitkovej kapacity, a to až bezkonkurenčných 720 kg! Corvus UTV sa môže pochváliť celkovým počtom 6 rôznych priestorov, kde je možné všetkú pracovnú výbavu v poriadku a bezpečne uložiť a zamknúť. Corvus ponúka taktiež ohromné množstvo voliteľných odkladacích priestorov a schránok v celkovom objeme až 244 l. Robustná sklopná korba má homologovanú nadštandartnú nosnosť 450 kg a je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele. Aj napriek veľkosti (1340 x 1203 x 300 - EURO paleta tu  zmizne ako nič), je korba prekvapivo ľahká a ľahko sa sklápa pomocou rukoväti.

Zadné výklopné dvere sú zaistené dvoma západkami a pri otvorení vytvoria celkom rovnú plochu s nakladacou plochou korby, čo umožňuje maximálne jednoduchý prístup k nákladu. 

Veľkorysé rozmery kabíny (1440 x 1300 mm) spolu s ergonomicky navrhnutým usporiadaním vnútorných ovládacích prvkov zaisťujú vynikajúcu viditeľnosť a špičkovú ergonómiu ovládania. Naviac vďaka absencii prekážok medzi sedadlami, a celkom rovnej podlahovej ploche, poskytuje UTV Corvus vodičovi a spolujazdcovi ľahký a voľný prístup do kabíny.

EFEKTÍVNA ÚDRŽBA

Celková ergonómia a jednoduchá údržba sú ďalšie triumfy tohto profi pracovného UTV. Je tu jednoduchý prístup k motoru, filtrom, remeňu, rohové podlahové rohože umožňujú ľahké čistenie kabíny. Zvýšené sanie prívodu vzduchu a odvzdušňovacie potrubie CVT zabraňuje vnikaniu prachu a nečistôt. Corvus Terrain UTV DX4 Diesel 1000 môžete v prípade exkluzívne vybavenej verzie PRO CAB používať aj v tých najnáročnejších podmienkach. Verzia PRO CAB ponúka už priamo z výroby plne vybavenú kabínu vrátane dverí, kúrenia, predného profi skla so stieračom s ostrekovačom, zadné sklo, vnútorné spätné zrkadlo.. Maximálnu výbavu verzie CAB podtrhuje masívny predný profi rám s inštalovaným špičkovým navijakom WARN s nylónovým lanom. Aj pre verziu PRO je k dispozícii množstvo originálneho príslušenstva vo forme boxov, dverí, skiel, priehradok, svetiel, rámov a podobne.

K maximálnemu komfortu a skvelej obratnosti je treba samozrejme sa zmieniť tiež o  štandardne dodávanom precízne nastavenom elektrickom posilňovači riadenia (EPS) a uzamykateľnom zadnom diferenciáli. Špičková výbava, precízne spracovanie a dômyselné riešenia celého stroja, robia z neho maximálne pohodlné UTV pre každodennú profesionálnu prácu.

Corvus Terrain UTV DX4 Diesel je homologovaný pre cestnú premávk ako dvojmiestne vozidlo pre vodičské oprávnenie skupiny B1 (automobil). Kvalifikovaný servis, záruka, rozsiahly sklad náhradných dielov a technická podpora na území ČR a SR sú úplne samozrejmé.

CORVUS TERRAIN UTV DX4 DIESEL 1000 - PROFESIONÁLNE NAFTOVÉ UTV VYROBENÉ V EURÓPE PRE VÁS, VAŠE PRACOVNÍ PROSTREDIE A MAXIMÁLNE NASADENIE.

 • Ľuboš Vlčko
  +421 903 725 580
  Predaj, poradenstvo
 • Ing. Ľuboš Vlčko
  +421 903 143 577
  Servis štvorkoliek
 • Peter Guba
  +421 905 841 660
  Predaj, náhradné diely

Kontakt

 • Ľuboš Vlčko - LUBOKAR
 • IČO: 32813333
 • Okresný úrad Prievidza
  Číslo živnostenského registra: 305-2098

Prevádzka

Otváracia doba

 • Pondelok - Piatok od 07:30 do 16:30
 • OBED od 12:00 do 13:00
 • Sobota od 09:00 do 11:00
 • Nedeľa - zatvorené

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. - tvorba web stránok | www.123web.sk