Využite jedinečnú , 5-ročnú záruku, ktorú automaticky získate ku každému novému predanému stroju CF-MOTO

Gladiator X625

Nový líder medzi jednovalcami

Najnovší Gladiator v exkluzívnom dizajne rakúskeho štúdia Kiska. Výrobca CFMOTO opäť dokonalo spracoval požiadavky na silný a moderný stroj a do sveta vypúšťa jeden z najsilnejších jednovalcov. Konstrukčne a dizajnovo celkom nový stroj naviac prichádza po prvýkrát v kategórii 600 ccm v krátkej i dlhej verzii. Úplne nový CFMOTO Gladiator X625 / X625-A potvrdzuje mimoriadny cit pre dizajn, spracovanie, ergonómiu a použitie moderných technológií. Fantastické jazdné vlastnosti, maximálna výbava v cene vrátane nového progresívneho posilňovača riadenia (EPS) či kompletného LED osvetlenia, robia z novinky Gladiator X625 / X625-A favorita celého segmentu jednovalcových štvokoliek.

Očakávaná novinka CFMOTO Gladiator X625 / X625-A finálne dopĺňa celú radu strojov CFMOTO Gladiator s rukopisom dizajn štúdia Kiska. Všetky štvorkolky a motocykle CFMOTO kreslia špičkoví dizajnéri v Rakúsku, inak tomu nebolo ani tohto luxusne spracovaného modelu. Aj keď ide o pracovno-úžitkový stroj, práve exkluzívny dizajn je to, čo vás na novom stroji na prvý pohľad zaujme. Design je nielen oku lahodiaci, ale aj mimoriadne praktický. Oceníte napr. minimálny presah pred prednou nápravou, vďaka ktorej stroj disponuje vysokou hodnotou predného nájazdového uhlu, skvelú ergonómiu a polohu jazdca či v predĺženej verzii maximálne pohodlí a komfort spolujazdca. 

Predné a zadné svetlá disponujú kompletne najmodernejšou LED technológiou a pokiaľ sa pozriete na prepojenie zadných svetiel horizontálnou svetelnou linkou, máte pocit, že vidíte športové auto a nie štvorkolku. Nový palubný LCD displej sprostredkováva jasné a zreteľné informácie za každých svetelných podmienok, pričom naraz monitoruje až 12 palubných údajov.

Nový motor kategórie 600 cm3 vychádza z viac než 20-ročných skúseností a nepretržitých inovácii. Mimoriadne živý moderný motor spĺňajúci všetky normy je vybavený vysoko spoľahlivým vstrekovaním a zapaľovaním od nemeckej značky BOSCH. Výkon motora sa prenáša na kolesá pomocou osvedčeného kanadského bezspojkového CV-Tech variátora s radením L, H, P, R a N, ktoré vám umožní zdolať najrozmanitejšie prekážky, aké štvorkolke ponúknete - piesok, blato, hlinu, sneh či extrémne stúpanie. Chladiaca sústava prešla modernizáciou a chladenie je nadimenzované pre ťažké nasadenie stroja v akomkoľvek prostredí.

Revidované je celé nastaviteľné odpruženie (vpredu 160 mm, vzadu, 230 mm). Nezávislé zavesenie kolies na "A" ramenách podtrhuje svetlá výška 280 mm. Podľa voľby terénu sa dá odpruženie prednastaviť na 5 rôznych pozícii pričom podvozok ako celok vám umožní priamo "kobercovú" jazdu bez ohľadu na náročnosť terénu.

Dynamický systém EPS (elektrický posilňovač riadenia), je v oboch verziách - dlhej aj krátkej súčásťou základnej výbavy. Jeho činnosť sa automaticky odvíja od rýchlosti ATV, a tak je veľmi bezpečným pomocníkom jazdce i pri nepredvídateľných situáciách ako pri manévrovaní v ťažkom teréne, tak pri rýchlych cestných presunoch. 

Pohodlie, bezpečnosť a plná ochrana právom patria posádke. Masívne, luxusne prevedené, delené sedadlo spolujazdca s operadlem je pripravené na dlhé cesty, spolujazdec sa bude cítiť ešte viac bezpečnejšie, pokiaľ sa bude držať ergonomicky ladených madiel. Plošinové stúpačky sú pri modeli X625-A rôznej výškovej úrovne pre jazdca a spolujazdca. Masívnymi chráničmi rukovätí bude zároveň chránená aj technika napr. pred vetvami, či inými prekážkami. Motor je plne krytý odolnými kapotami z tvrdeného plastu a všetky prvky sú projektované tak, aby zaistili stroju a posádke maximálnu ochranu. O bezpečnosť pri brzdení sa starajú štyri brzdové kotúče. Celý brzdový systém je zmodernizovaný, teraz poskytuje ešte razantnejší a zároveň aj hladký brzdný účinok s presným dávkovaním brzdnej sily. Nový Gladiator je samozrejme vybavený elektricky pripínateľným pohonom 4x4 s možností 100% uzamknutia predného a zadného diferenciálu. 

CFMOTO Gladiator X625 / X-625-A je už v základnej cene nabitý plnou výbavou a ponúka všetko, čo má plnohodnotná pracovní 4x4 mať - posilňovač riadenia (EPS), silný navijak 3000 lbs, homologované ťažné s el. zásuvkou, praktické nosiče Lock-N-ride, kompletné LED osvetlenie, priestrannú schránku pod sedadlom, priestrannú zadnú schránku, nový atraktívny LCD displej, luxusné 12" ALU kolesá, viac plátnové pneumatiky, opierku a madlá pre spolujazdca (verzia X625-A), ochranné blastre na ruky.

Gladiator X625 / X625-A úspešne nadväzuje na svojich legendárnych a mimoriadne populárnych predchodcov, ktorí dosiahli mnoho víťazstiev v domácich a svetových off-road závodoch, stali sa najobľúbenejšími štvorkolkami svojej kategórie a rovnako skvelo slúži v náročnom pracovnom nasadení, napr. u polície ČR. 

 • Ľuboš Vlčko
  +421 903 725 580
  Predaj, poradenstvo
 • Ing. Ľuboš Vlčko
  +421 903 143 577
  Servis štvorkoliek
 • Peter Guba
  +421 905 841 660
  Predaj, náhradné diely

Kontakt

 • Ľuboš Vlčko - LUBOKAR
 • IČO: 32813333
 • Okresný úrad Prievidza
  Číslo živnostenského registra: 305-2098

Prevádzka

 • Malé Uherce 104,
  Partizánske
 • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Otváracia doba

 • Pondelok - Piatok od 07:30 do 16:30
 • OBED od 12:00 do 13:00
 • Sobota od 09:00 do 11:00
 • Nedeľa - zatvorené

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwshop.eu / www.mwmedia.sk